Pravidla péče o pokožku těla

Pro zdravou pokožku je třeba dbát a dodržovat tyto “Pravidla péče o pokožku těla”:

1. Koupel s pěnou by neměla trvat déle než 10-20 minut. Tato doba úplně stačí k tomu, aby měly osvěžující a zklidňující látky potřebný účinek a nezatížily příliš nervový systém.
2. Je důležité se po po pěnové koupeli osprchovat.
3. Po koupeli nebo sprše si denně pleť zvláčněte a hydratujte speciálními přípravky.
4. 1-2 x týdně používejte tělovou sůl (peeling).
5. 1 x týdně si své tělo hýčkejte speciálními pečujícími a regeneračními procedurami – udělejte si masky, koupele nohou a pod.

Pravidla péče o pokožku těla s výrobky společnosti TianDe, které také obsahují řadu péče o tělo Model Up vytvořenou na základě inovačních programů pro obnovení tvaru poprsí a účinných programů proti celulitidě. Téma péče o pokožku těla je natolik zajímavé, že vědci jsou nuceni hledat neustále účinnější prostředky. Nabídka přípravků TianDe proti celulitidě je velká a různorodá, aby bylo možno korigovat problém v různých fázích celulitidy.

Počáteční stádium celulitidy

Pravidla péče o pokožku těla – Krém proti celulitidě s výtažkem z tachua (kód: 32505) řady Model Up, používejte 1-2 krát denně po dobu 30 dní. Poté používejte zpevňující gel proti celulitidě (kód: 32708) řady Collagen Active 1-2 krát denně.

Pokročilé stádiu celulitidy

  1. varianta: Komplex proti celulitidě řady Model Up (kód: 32504) po dobu 30 dní. Poté náplast transdermální proti celulitidě (kód: 32503) a krém proti celulitidě s výtažkem z tachua (kód: 32505) řady Model Up dvakrát denně.
  2. varianta: Komplex proti celulitidě řady Model Up (kód: 32504) po dobu 30 dní. Poté použijte program proti celulitidě se solí s pepřem nebo chilli papričkami „Zpětný odečet“ (kódy: 30212, 30211, 30210).

Užívání biologicky aktivních doplňků umožní “několikanásobně zesílit účinek kosmetických přípravků”, proto je nejvhodnější začít program kosmetické péče o pokožku těla základním programem buněčné rehabilitace “Generální úklid organismu”. Pokračovat můžete jedním z programů proti celulitidě “Sbohem celulitido” nebo “Stop celulitidě”. Tyto programy mohou být doplněny a rozšířeny o doplňkové přípravky péče o tělo, jakými jsou masky, masážní olej nebo detoxikační náplasti. Účinné programy a vaše úsilí je základem půvabu vašeho těla.

Celkové hodnocení

Článek: Pravidla péče o pokožku těla


Články:

Péče o pokožku v těhotenství

Pokožka každé ženy je v průběhu těhotenství vystavována extrémnímu zatížení. Zvětšuje se bříško spolu s poprsím a nabírající kila představují riziko pro rozvoj celulitidy a strií. V dnešním článku vám doporučíme přípravky, které můžete po dobu těchto devíti měsíců vyzkoušet. Jejich účinky vás určitě mile překvapí.

Tělová mléka, krémy a oleje

Tělová mléka a krémy jsou základem péče o pokožku celého těla. Před jejich zakoupením si pečlivě prostudujte složení a vyhněte se alergenům, které mohou tyto produkty obsahovat. Je k dispozici rovněž přírodní kosmetika, která je o něco šetrnější. Za doporučení rovněž stojí kosmetika z lékárny. V těhotenství je potřeba podpořit hydrataci a výživu kůže. Pokud vám v těle chybí minerály či vitamíny, může mít pokožka bílý či našedlý nádech. Po namazání bude o poznání jemnější. Z olejů můžeme doporučit pupalkový, mandlový nebo jasmínový olej. Jsou vhodné pro péči o celé tělo a vybrané z nich také k vnitřnímu užívání. Mléka a krémy můžete používat ráno i večer. Určitou prevencí jsou i speciální oleje proti celulitidě – například březový olej… více»