Péče o pokožku rukou

Péče o pokožku rukouPéče o pokožku rukou – přípravky poskytují svým uživatelům moderní a kvalitní procedury.

Péče o pokožku rukou – pravidla:

 1. Po každém umytí rukou použijte některý z krémů TianDe. Pokožka tak bude chráněna před vlivem vnějších faktorů, zvláčněna a hydratována.
 2. Večer pro doplňkovou výživu pokožky použijte obnovující nebo i omlazující krémy TianDe na ruce. Zajistíte tak skvělou regeneraci pokožky během noci. Krémy TianDe mají omlazující, protizánětlivý a uklidňující účinek.
 3. V jarním a letním období každé ráno chraňte ruce před UV zářením ochranným krémem. Pro tento účel lze použít emulzi na obličej nebo tělovou gelovou emulzí proti UV záření.
 4. 1 x týdně provádějte proceduru exfoliace pokožky rukou a loktů s pomocí peelingu
  TianDe. Změkčíte tak kůži a odstraníte zrohovatělou vrstvu, akvitizuje se také činnost buněk, pokožka se hydratuje, zjemní a projasní.
 5. 1 x týdně provádějte solný zábal pomocí tělové soli (lze jej aplikovat po peelingu) TianDe. Sůl naneste na pokožku rukou a masírujte 2-3 minuty. Pak si navlékněte si rukavice. Za 15 minut zbytky soli smyjte vodou.
 6. 1 x týdně provádějte automasáž rukou od konečků prstů až po zápěstí.
 7. 1 x týdně provádějte procedury zajišťující výživu a regeneraci pokožky rukou. Vyživující krém naneste na čisté ruce a navlékněte si bavlněné rukavice na cca 20-30 minut, popř. aplikujte placentární kolagenovou vyživující masku na ruce.
 8. 1 x týdně ošetřujte také nehty. Pokožku vyživujte krémy TianDe, proveďte manikúru a použijte zpevňující nebo léčebný lak.
 9. V zimně chraňte ruce před chladem.
 10. Při práci (např. na zahradě, při mytí nádobí, praní…) chraňte ruce rukavicemi.
 11. Ruce si utírejte dosucha, protože zbylá vlhkost vysušuje kůži.

Péče o pokožku rukou je velice důležitá a proto ji věnujte pozornost. Udržíte si tak mladisvý vzhled, vaše ruce budou jemné a hebké.

Zvláštní chloubou společnosti TianDe je program péče „Hebkost doteku“, který
umožňuje předvést účinnost přípravků a starost o každého z vás. Podrobnosti…

Celkové hodnocení